Дмитро Володимирович Дубов – народився 23 червня 1982 року в м.Києві. У 2003 році закінчив з відзнакою Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність».

З 2003 по 2010 рік працював на посадах провідного спеціаліста, головного консультанта та державного експерта в Національному інституті проблем міжнародної безпеки. 3 2010 року – завідувач відділу в Національному інституті стратегічних досліджень.

У 2007 році захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата політичних наук (спеціальність 21.01.01) – «Політико-комунікативна безпека України у євро інтеграційному контексті».

У 2009 році отримав грант Президента України для обдарованої молоді. У 2013 році здобув наукове звання старшого наукового співробітника.

У 2016 році захистив дисертацію на здобуття ступеня доктора політичних наук (спеціальність 21.01.01) – «Геополітичне суперництво у кіберпросторі як чинник впливу на національну безпеку України».

Входить до складу експертної ради при Міністерстві інформаційної політики.

Співавтор Стратегії кібербезпеки України, проекту Концепції інформаційної безпеки України, проекту Стратегії комунікування європейської інтеграції. Був залучений до розробки Доктрини інформаційної безпеки України. Має подяки, грамоти та нагрудні знаки від Міністерства інформаційної політики України, Служби безпеки України, Ради національної безпеки України та Національної академії наук України.