• Головна
  • Кафедри
    • Музеєзнавства та експертизи історико-культурних цінностей
    • Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності
    • Інформаційних технологій
    • Комп'ютерних наук
  • Абітурієнту
    • Instagram
    • Реєстрація абітурієнта
    • Перелік конкурсних предметів ЗНО
    • Як стати студентом
    • Правила прийому
  • Студенту
    • Instagram
    • Студентський актив
    • Креативна група
  • Науковий розділ
    • Наукові журнали
  • Контакти

×

Search

 

 

ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНОЇ

 

ПОЛІТИКИ І КІБЕРБЕЗПЕКИ

 

(097) 260-75-17

(073) 737-30-63

        

Кафедра інформаційних технологій

ПРО КАФЕДРУ
ВИКЛАДАЧІ
НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ
ДИСЦИПЛІНИ
НАУКОВА РОБОТА
БАЗИ ПРАКТИКИ
ВИПУСКНИКИ

ПРО КАФЕДРУ

Кафедра інформаційних технологій запрошує на навчання!

Спеціальність - 029 «інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Напрями підготовки:

  • інформаційна аналітика;
  • менеджмент бібліотечно-інформаційної справи;
  • бібліотечно-бібліографічна аналітика;
  • менеджмент інформаційно-комунікаційних технологій;
  • інтернет-маркетолог(SEO, SMM).

ЗНО:

  • українська мова і література;
  • історія України;
  • іноземна мова або математика.

 

 

Детальніше про СПЕЦКУРС тут: https://seoteam.guru/uk/internet-marketing-course/

Найкращі вітчизняні бази практики, сучасні методики викладання і обладнання, цікаве дозвілля, зарубіжне стажування і міжнародне співробітництво, перспективи кар'єрного росту, успіх і самореалізація!

Чекаємо: м.Київ, вул. Коновальця, 36, ауд. 411. тел. 050-414-19-14;  095-657-33-82;  098-649-39-56.

 

У серпні 1968 року засновано Київський державний інститут культури, у складі якого функціонували бібліотечний факультет, факультет культурно-освітньої роботи та факультет громадських професій. На бібліотечному факультеті підготовку фахівців для бібліотечно-інформаційних установ здійснювали кафедри бібліотекознавства та бібліографії. Кафедру бібліотекознавства очолив ректор новоствореного Інституту Олексій Степанович Сокальський – кандидат педагогічних наук, професор, автор понад 160 наукових праць, серед яких фундаментальні наукові монографії, статті, підручники. Кафедру бібліографії очолив декан бібліотечного факультету, кандидат філологічних наук Степан Йосипович Петров.

В різні роки кафедру інформаційних технологій очолювали знані науковці в галузі книгознавства, бібліотекознавства і бібліографії: кандидат педагогічних наук, доцент В. М. Пілецький, кандидат історичних наук, професор Л. П. Каліберда, доктор педагогічних наук, професор А.С.Чачко, доктор історичних наук, професор Т. І. Ківшар, кандидат педагогічних наук, професор В.В. Загуменна; доктор педагогічних наук, професор Л. Г. Петрова, доктор історичних наук, професор Т. В. Новальська. З 2018 року кафедру очолює доктор історичних наук, професор, член Української Бібліотечної асоціації Новальська Т. В.

У процесі навчання студенти отримують високу професійну підготовку, вчаться володіти сучасними комп’ютерними технологіями, методикою згортання та переробки інформації, оперувати інформаційними масивами, створювати бази даних різноманітних за проблематикою інформаційних ресурсів, добре знати типологію, ринок та рекламу інформаційних продуктів і послуг, закономірності сучасного віртуального середовища, його соціологічні параметри, специфіку не тільки комп’ютерних, але й соціальних аспектів, Інтернет – технологій. Майбутній фахівець отримує знання системи соціальних комунікацій, методів вивчення та форм задоволення інформаційних потреб користувачів бібліотек, організації та надання в користування інформаційних ресурсів, у тому числі і міжнародних, правових засад, теоретичних і практичних основ економіки бібліотечно-інформаційної діяльності.

Студенти набувають вміння: застосовувати програмні засоби і здійснювати бібліотечно-бібліографічне обслуговування як в традиційному режимі, так і із застосуванням інноваційних технологій; впроваджувати принципи менеджменту і маркетингу, управляти ресурсами бібліотеки; здійснювати управління бібліотекою та структурними підрозділами.

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

(для перегляду повної інформації натисніть на фото)

НОВАЛЬСЬКА
Тетяна Василівна

КАРАКОЗ
Олена Олександрівна

САЛАТА
Галина Володимирівна

МЕДВЕДЄВА
Валентина Миколаївна

ГРАНЧАК
Тетяна Юріївна

СЕРБІН
Олег Олегович

КОБИЖЧА
Наталія Іванівна

ПРОКОПЕНКО
Людмила Іванівна

ГОРБАНЬ
Юрій Іванович

ГРІНБЕРГ
Лариса Феліксівна

ДНІПРЕНКО
Вадим Іванович

МАРАНЧАК
Микола Миколайович

ЛУКАШУК
Микола Миколайович

БАЧИНСЬКА
Надія Анатоліївна

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

Менеджер інформаційно-комунікативних технологій

Менеджер бібліотечно-інформаційної діяльності

Інтернет-маркетолог (SEO, SMM)

ДИСЦИПЛІНИ

 

Навчальні дисципліни спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»,

передбачені планами підготовки студентів за напрямами «Документознавство та інформаційна діяльність», «Менеджмент бібліотечно-інформаційної діяльності», «Менеджмент архівної діяльності», «Інформаційна аналітика».

ПЕРЕЙТИ...

НАУКОВА РОБОТА

Кафедрою проводиться значна науково-дослідна робота. Викладачі та аспіранти працюють над комплексною темою “Трансформація бібліотечної науки, освіти, професії в демократичній Україні”. На кафедрі функціонують наукові школи з книгознавства, бібліотекознавства, бібліографознавства. Викладачі кафедри здійснюють наукове керівництво магістерськими роботами, кандидатськими і докторськими дисертаціями з наукової спеціальності 27. 00. 03 – книгознавство, бібліотекознавство, бібліографознавство.

БАЗИ ПРАКТИКИ

Аналітичні центри

Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова

Недержавний аналітичний центр. Входить до 5-ки найкращих аналітичних центрів Центральної та Східної Європи. Місія Центру Разумкова – сприяння становленню України як демократичної, правової, соціальної європейської держави, розвитку громадянського суспільства, підвищення якості життя громадян, підвищенню міжнародного авторитету Української держави та реалізації її національних інтересів.

Центр політико-правових реформ

Недержавний аналітичний центр, створений у 1996 році після прийняття Конституції України, метою якого є сприяння проведенню реформ у політико-правовій сфері задля утвердження в Україні демократії, верховенства права та належного урядування. Місією Центру є сприяння інституційній організації України як відповідальної перед громадянином держави, основною метою діяльності якої є забезпечення прав людини. ЦППР не є класичною правозахисною організацією, однак саме цінність прав людини визначає сутність і мету діяльності організації.

 

Бібліотеки

Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського

Найбільша бібліотека України, головний науково-інформаційний центр держави. Входить до числа десяти найбільших національних бібліотек світу. Заснована 2(15) серпня 1918 року як Національна бібліотека Української держави, з 1988 року носить ім’я В. І. Вернадського. Обсяг фондів — понад 15,5 млн. одиниць зберігання. Це унікальне зібрання джерел інформації, що включає книги, журнали, продовжувані видання, карти, ноти, образотворчі матеріали, рукописи, стародруки, газети, документи на нетрадиційних носіях інформації. Бібліотека має найповніше в державі зібрання пам’яток слов’янської писемності та рукописних книг, архіви та книжкові колекції видатних діячів української й світової науки та культури. Складові фондів — бібліотечно-архівна колекція “Фонд Президентів України”, архівний примірник творів друку України з 1917 р., архівний фонд Національної академії наук України.

Наукова бібліотека імені М.Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Одна з найбільших вузівських бібліотек з розгалуженою мережею читальних залів і абонементів загальною площею понад 6,6 тис. кв.м. Універсальний фонд налічує 3,5 млн. прим. книг, періодичних видань та інших видів друкованої продукції 30 мовами світу. Гордістю бібліотеки є унікальний фонд відділу рідкісних книг та рукописів. Зібрання стародруків нараховує понад 7 тисяч найменувань, основу яких становлять видання з філософії, релігії, історії. Близько 80% стародруків видані іноземними мовами, здебільшого, давніми європейськими мовами, латиною, давньоєврейською, давньогрецькою, давньоболгарською.

Наукова бібліотека Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Навчально-допоміжний, інформаційний, науковий, культурно-освітній структурний підрозділ університету, що забезпечує швидкий та зручний доступ до всіх ресурсів, знаходиться в центрі академічного та дослідницького процесів в НаУКМА. Загальний бібліотечний фонд (станом на 1.01.2017) становить 972 397 прим., 341 332 назв ресурсів (198 баз даних). Місія бібліотеки – розвиток, створення, збереження та організація використання власних та світових інформаційних ресурсів, які відповідають навчальному та науковому процесам в університеті, забезпечення інформаційних дослідницьких потреб спудеїв, викладачів, співробітників університету на принципах доступності, оперативності, інформативності, комфортності.

Науково-технічна бібліотека імені Г.І. Денисенка

Науковий та навчально-допоміжний підрозділ Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Фонди бібліотеки налічує майже 3 млн. примірників видань, серед яких переважають підручники і навчальні посібники, науково-методичні видання та інші інформаційні ресурси з профілю університету. У бібліотеці представлені нормативно-технічна документація, література з питань мистецтва, спорту, лінгвістики, культурології, народознавства. Місія – забезпечення високоякісного навчального і наукового процесів університету, шляхом задоволення освітніх, викладацьких та дослідницьких потреб усіх членів університетської спільноти надаючи вільний, зручний доступ до інформації, знань, ідей і технологій та формуючи навички інформаційної грамотності у своїх користувачів засобами якісних , сучасних та інноваційних сервісів в комфортних умовах.

ВИПУСКНИКИ

АРХИПСЬКА О.І.

ВОСКОБОЙНІКОВА О.В.

ЗНІЩЕНКО М.П.

МЕДВІДЬ В.Г.

ПАШКОВА В.С.

СЕРБІН О.О.

СТРІШЕНЕЦЬ Н.В.

ЯРОШЕНКО Т.О.

ДУБОВ Д.В.

ПРЕНЗЕЛЕВИЧ Г.М.

ПРОКОПЕНКО Л.С.

РОМАНЮК О.І.

НОВИНИ

З Днем Соборності України!
ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС
З Днем Соборності України!
22 січня 2021 Новини факультету
З Днем Соборності України!
Об'єкти професійної діяльності випускників Кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності
ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС
Об'єкти професійної діяльності випускників Кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності
21 січня 2021 Новини факультету
Об'єктами професійної діяльності випускників Кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльн...
Вступай на ФІПіКБ та здобудь професію HR-менеджера!
ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС
Вступай на ФІПіКБ та здобудь професію HR-менеджера!
20 січня 2021 Новини факультету
Дізнайся з авторських курсів викладачів про сучасні тренди HR-менеджменту...
Спецкурс для ФІПіКБ «Digital-маркетинг та SMM»
ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС
Спецкурс для ФІПіКБ «Digital-маркетинг та SMM»
19 січня 2021 Новини факультету
В рамках курсу ви навчитеся як використовувати інформаційні технології та рекламу для підтримки іміджу бр...
Молодь обирає - Факультет інформаційної політики і кібербезпеки!
ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС
Молодь обирає - Факультет інформаційної політики і кібербезпеки!
18 січня 2021 Новини факультету
Молодь обирає - Факультет інформаційної політики і кібербезпеки! А Ви хочете стати фахівцем з інформаційн...
​​ТОП-3 фільмів, що змінюють життя
ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС
​​ТОП-3 фільмів, що змінюють життя
17 січня 2021 Новини факультету
За останні роки кількість фільмів, що з’являється на наших екранах, невпинно зростає. Тим не менш, вибрат...
Як вибрати майбутню професію?
ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС
Як вибрати майбутню професію?
16 січня 2021 Новини факультету
Як вибрати майбутню професію? Поради від факультету інформаційної політики і кібербезпеки
 #предметифіпікб
ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС
#предметифіпікб
15 січня 2021 Новини факультету
 #предметифіпікб
 

ВСІ НОВИНИ...

ЛАБОРАТОРІЯ ІННОВАЦІЙ

Освітній процес передбачає органічне поєднання теоретичного та практичного компонентів. Виконання студентами Кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи КНУКіМ практичних завдань дає змогу закріпити отримані ними під час лекцій та семінарів теоретичні знання, проявити індивідуальний підхід, розкрити свій творчий потенціал, здобути необхідні в майбутній професії навички.

Книжкова презентація за допомогою платформи Prezi.com (практична робота в рамках курсу «Дистантне інтернет-обслуговування користувачів»)

Бібліотечний мобільний застосунок (практична робота з дисципліни “Інтернет-технології та ресурси”)

Створювати та поширювати бібліотечний контент у вигляді мобільних застосунків – просто!
Доведено студентами 2 курсу групи КББ-45.
Пропонуємо протестувати одну з практичних робіт – демо-версію мобільного застосунка Наукової бібліотеки КНУКіМ.

Веб-представництво бібліотеки за допомогою платформи Wix (практична робота в рамках курсу «Дистантне інтернет-обслуговування користувачів»)

Виконання роботи має на меті вдосконалення навичок зі створення ефективного веб-представництва бібліотеки та роботи з веб-сайтом. Студентам було дано завдання розробити концепцію і створити веб-представництво уявної бібліотеки або групи бібліотечно-інформаційного спрямування.Виконані роботи засвідчили як розуміння студентами функцій веб-сайту, так і володіння сучасними інтернет-технологіями)

Виконані роботи:

    • Київська дитяча бібліотека “Світ дитинства” Автори проекту: випускники кафедри Кисіль О. і Шмиголь Т.
    • Бібліотека для юнацтва ім. Марії та Сергія Дяченків Автор проекту: студентка 5 курсу Соколовська Л.
    • Національна бібліотека мистецтв Автор проекту: випускники кафедри Соколенко А., Адилова Д., Поворознюк Т.
    • Бібліотека фантастики та фентезі ГОЛОКРОН Автори проекту: випускники кафедри Каменькова В., Барабаш М.
    • Бібліотека ХХІ століття Автори проекту: студентки 5 курсу Бубало О. і Радзівіл А.

Віртуальна виставка (практична робота в рамках курсу «Дистантне інтернет-обслуговування користувачів»)

Виконання роботи має на меті закріплення знань та набуття навичок підготовки віртуальної виставки (книжкової, інтегрованої). Студенти мали визначити тему віртуальної виставки, підібрати документальні джерела та інтернет-ресурси, допоміжні матеріали – ілюстрації, відео, звукові файли, визначити технологічну основу для створення презентації …і, власне, створити власний шедевр).

Виконані роботи:

  • Книжковий світ Дісней Автори проекту: випускники кафедри Кисіль О. і Шмиголь Т.
  • Шляхом червоних коралів Автори проекту: випускники кафедри Соколенко А., Адилова Д., Поворознюк Т.

Буктрейлер як сучасний інструмент просування бібліотечних продуктів та фондів (практична робота в рамках курсу «Дистантне інтернет-обслуговування користувачів»)

Виконання роботи має на меті закріплення знань щодо підходів, принципів, етапів, програм і сервісів створення буктрейлеру як інструменту просування бібліотечних продуктів та фондів, набуття навичок створення бібліотечних інтернет-ресурсів, використання інноваційних підходів до обслуговування користувачів.

Студентам було дано завдання розробити концепцію і створити за алгоритмом буктрейлер (презентацію книги) для розміщення в інтернет-мережі (Youtube, SlideShare, Animoto).

Виконані роботи засвідчили як розуміння студентами функцій буктрейлеру, так і володіння сучасними інтернет-технологіями).

По книзі Д. Ніколса “Один день”. Виконала Наталія Свистунова.

По книзі Стендаля “Червоне і чорне” у виконанні Марини Мозгової.

По книзі Дена Уеллса ”Я – не серійний вбивця”. Виконала Ольга Завістовська.

По книзі Ієна Мак’юена “Спокута”. Виконала Віка Сізон.

По книзі Д. Ніколса “Один день” виконали З. Криворучко і Т. Мостовик.

 

Медіа продукти Представлені роботи виконані випускниками кафедри Бережною О. та Шмиголь Т. в рамках навчальної практики в Науковій бібліотеці КНУКіМ.

Ми чекаємо на тебе!

Дізнайся більше інформації щодо вступу натиснувши на кнопку та приєднуйся до нашої студентської родини!

СТАТИ СТУДЕНТОМ!

Приймальна комісія:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (ауд.411)

Режим роботи:

ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Телефон: +38 (050) 414-19-14

Телефон: +38 (095) 657-33-82

Телефон: +38 (098) 649-39-56

E-mail:

Адреса кафедри ІТ

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.75)

Режим роботи: ПН.-ПТ.: 08:30-17:30

Телефон: +38 (098) 448-74-28

E-mail:

За консультацією щодо вступу звертайтесь до Кобижчи Наталії Іванівни  т. 0675061231

   

Ми на карті:

Натисніть для збільшення

© 2021 Факультет інформаційної політики і кібербезпеки

Member Login

  • Забули свій логін?
  • Забули свій пароль?
Go Top
  • Ми у "Facebook"
  • Ми на "Youtube"
  • Ми в "Instagram"