Кафедра інформаційних технологій

Майбутні фахівці навчаться використовувати інформаційні, рекламні технології для підтримки іміджу бренду, просування продуктів та послуг у мережі Інтернет

Image

Кафедра інформаційних технологій запрошує на навчання!

У серпні 1968 року засновано Київський державний інститут культури, у складі якого функціонували бібліотечний факультет, факультет культурно-освітньої роботи та факультет громадських професій. На бібліотечному факультеті підготовку фахівців для бібліотечно-інформаційних установ здійснювали кафедри бібліотекознавства та бібліографії. Кафедру бібліотекознавства очолив ректор новоствореного Інституту Олексій Степанович Сокальський – кандидат педагогічних наук, професор, автор понад 160 наукових праць, серед яких фундаментальні наукові монографії, статті, підручники. Кафедру бібліографії очолив декан бібліотечного факультету, кандидат філологічних наук Степан Йосипович Петров.

В різні роки кафедру інформаційних технологій очолювали знані науковці в галузі книгознавства, бібліотекознавства і бібліографії: кандидат педагогічних наук, доцент В. М. Пілецький, кандидат історичних наук, професор Л. П. Каліберда, доктор педагогічних наук, професор А.С. Чачко, доктор історичних наук, професор Т. І. Ківшар, кандидат педагогічних наук, професор В.В. Загуменна; доктор педагогічних наук, професор Л. Г. Петрова, доктор історичних наук, професор Т. В. Новальська. З 2018 року кафедру очолює доктор історичних наук, професор, член Української Бібліотечної асоціації Новальська Т. В.

Читати далі...

У процесі навчання студенти отримують високу професійну підготовку, вчаться володіти сучасними комп’ютерними технологіями, методикою згортання та переробки інформації, оперувати інформаційними масивами, створювати бази даних різноманітних за проблематикою інформаційних ресурсів, добре знати типологію, ринок та рекламу інформаційних продуктів і послуг, закономірності сучасного віртуального середовища, його соціологічні параметри, специфіку не тільки комп’ютерних, але й соціальних аспектів, Інтернет – технологій. Майбутній фахівець отримує знання системи соціальних комунікацій, методів вивчення та форм задоволення інформаційних потреб користувачів бібліотек, організації та надання в користування інформаційних ресурсів, у тому числі і міжнародних, правових засад, теоретичних і практичних основ економіки бібліотечно-інформаційної діяльності.

Студенти набувають вміння: застосовувати програмні засоби і здійснювати бібліотечно-бібліографічне обслуговування як в традиційному режимі, так і із застосуванням інноваційних технологій; впроваджувати принципи менеджменту і маркетингу, управляти ресурсами бібліотеки; здійснювати управління бібліотекою та структурними підрозділами.

Найкращі вітчизняні бази практики, сучасні методики викладання і обладнання, цікаве дозвілля, зарубіжне стажування і міжнародне співробітництво, перспективи кар'єрного росту, успіх і самореалізація!

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

ВСТУП 2022

Спеціальність - 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Національний мультипредметний тест

(українська мова, історія України, математика)

Мотиваційний лист

*Для вступу на контрактну форму навчання лише мотиваційний лист

Наша кафедра у цифрах

Коротко розповімо Вам про наші досягнення. Нам дійсно є чим пишатися, тому що серед наших студентів

успішні у навчанні

знайшли роботу

працюють за спеціальністю

НОВИНИ КАФЕДРИ

Новини кафедри відсутні 

Ми регулярно проводимо конференції, семінари, круглі столи, цікаві зустрічі з відомими особистостями тощо... На даний момент анонсів немає, але як тільки на факультеті буде проводитись цікава подія - ми обов'язково вас проінформуємо! 

БАЗИ ПРАКТИКИ

centr_razumkova.png
centr_politiko.png
vernadskogo.jpg
naukova_maksymovych.jpg
kievomogilyanska.png
denysenko.jpg