Менеджмент веб-проектів, дизайн цифрового контенту

Спеціальності, пов’язані із медіа-проектами, виробництвом контенту мобільних додатків, мультимедійних книг, відеоігор тощо...

менеджмент веб-проектів і дизайн цифрового контенту

Освітньо-професійна програма «Менеджмент веб-проектів, дизайн цифрового контенту»

Цифрова трансформація в усьому світі визнана сьогодні головним інструментом для досягнення стратегічних цілей будь-якої держави і в будь-якій сфері життєдіяльності. Цифровізація - це один із головних чинників зростання світової економіки в найближчі 5–10 років. Крім прямого підвищення продуктивності, яке отримують компанії від цифрових технологій, її непрямими перевагами є: економія часу, створення нового попиту на нові товари й послуги, нова якість та цінність тощо.

Для досягнення конкурентної переваги в цифровому світі потрібне створення, залучення й утримання достатньої кількості кваліфікованих спеціалістів, які володіють новими технологіями. З появою цих технологій, у свою чергу, виникає попит на нові компетенції, набуття цифрових вмінь стає базовою потребою. За даними Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD), є нагальна потреба в розвитку «твердих» навичок, зокрема: розроблення програмного забезпечення, управління базами даних, машинне навчання, статистика, а також навички зі STEM-предметів: наука, технології, інжиніринг і математика. Висока затребуваність на ІТ-фахівців пояснюється тим фактом, що ІТ сьогодні - це та галузь, яка розвивається надзвичайно швидко, при цьому потреби компаній є набагато вищими за кількість випускників закладів вищої освіти. В цілому головною тенденцією на ринку ІТ все впевненіше стає пошук роботодавцями висококваліфікованих фахівців, здатних працювати за кількома напрямами і які володіють широким світоглядом у різних сферах. Це об’єктивує соціальне замовлення на фахівців, спроможних забезпечити високу якість ІТ-рішень.

Читати далі...

Враховуючи означені тенденції і вимоги часу, одним із пріоритетів у підготовці ІТ-фахівців кафедра комп’ютерних наук КНУКіМ – провідного ЗВО у сфері культури - вважає інтеграцію Digital-технологій у креативні індустрії – галузь, де створюються, виробляються і комерціалізуються нематеріальні змісти, які мають культурний характер. Одним із напрямів підготовки студентів на кафедрі є «Менеджмент веб-проектів та дизайн цифрового контенту» - це сучасна спеціальність, яка поєднує в собі творчу складову, системне дизайн-мислення, основи менеджменту, інформаційних технологій та програмування. Напрям призначений для тих, хто зорієнтований на візуальні комунікації, використання актуальних засобів та інструментів для розробці цифрових продуктів, створення та розвиток нових тенденцій в інтернет-проектах.

Навчання здійснюється за новітньою, постійно оновлюваною під запити бізнесу програмою, що передбачає розширення професійного світогляду, набуття технічних навичок і досвіду вирішення практичних завдань. Ключовим умінням випускника, таким чином, стає здатність до навчання, а не отримана під час навчання прикладна експертиза для подальшої роботи. Такий підхід продиктований високою динамічністю ІТ-бізнесу, вдосконаленням технологій і швидкою «оборотністю» ІТ-фахівців. Запроваджена в університеті дуальна форма здобуття вищої освіти, що передбачає запровадження практико-орієнтованих курсів, викладання дисциплін представниками з бізнесу, надає можливість кожному студенту набути досвіду роботи з реальними проектами, а також сформувати навички та компетенції, необхідні для подальшої професійної діяльності. Відтак, випускники спеціальності «Менеджмент веб-проектів та дизайн цифрового контенту», здобувши фундаментальну підготовку і мотивацію до роботи і розвитку, а також soft skills, що є основними вимогами роботодавців, зможуть працювати в галузі веб-розробок, ігровій та креативних індустріях в якості:

  • керівників проектів;
  • розробників веб-ресурсів;
  • web-дизайнерів;
  • дизайнерів користувацьких інтерфейсів (UI Design) та мобільних додатків;
  • гейм-дизайнерів та розробників ігор (розробка концепції, інтерфейсу гри, створення персонажів, моделювання ігрового простору);
  • дизайнерів реклами в цифровому просторі.

Спрямування кафедри на розвиток спеціальностей, пов’язаних із медіа-проектами, орієнтованими на багатоплатформеність та використання цифрових можливостей виробництва контенту мобільних додатків, мультимедійних книг, відеоігор тощо, дасть можливість готувати нову генерацію професіоналів для культурно-медійного, цифрового простору.

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

СЕРТИФІКАТИ ЗНО 2021

Спеціальність - 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Українська мова і література

Історія України

Математика або іноземна мова

(англійська, німецька, французька, іспанська), або географія, або біологія, або фізика, або хімія.

Наша кафедра у цифрах

Коротко розповімо Вам про наші досягнення. Нам дійсно є чим пишатися, тому що серед наших студентів

успішні у навчанні

знайшли роботу

працюють за спеціальністю

Чому обирають нас?

Професійні викладачі

Викладацький склад кафедри - справжні професіонали своєї справи!

Досвід роботи

Вже під час навчання студенти мають змогу проходити практику і отримувати досвід роботи!

Незабутні студентські роки

Викладацький склад кафедри - справжні професіонали своєї справи!

БАЗИ ПРАКТИКИ

centr_razumkova.png
centr_politiko.png
vernadskogo.jpg
naukova_maksymovych.jpg
kievomogilyanska.png
denysenko.jpg