3 МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

  • ЗНО 2020. Українська література
    Цей додаток уміщує повні тексти творів згідно з програмою. Ще одна хороша новина: твій прогрес у читанні автоматично зберігається. Тепер тобі не потрібно перегортати пів книжки, через те що ти ненароком її загорнув і не можеш згадати, яка ж це була сторінка. Та й взагалі, це джерело на всі випадки життя: тут тобі й історичні твори, щоб похвалитися знанням дат і подій, і пісні Малишка для патріотичного настрою, і навіть афоризми Сковороди для влучного слівця.
  • Mova
    Цей додаток – знахідка для тих, хто складатиме ЗНО з української мови. Тут ти знайдеш доступні пояснення правил, дізнаєшся нові фразеологізми, розберешся зі складними числівниками. Правила оформлені у вигляді ілюстрацій, головний герой яких – Лепетун. Так учитися набагато цікавіше, ніж просто читати сухий текст. Та й екран смартфона магічним чином робить усю інформацію привабливішою, чи не так?
  • ЗНО Акцентуй!
    РоблЮ чи рОблю? ПозАочі чи позаОчі? Із цим додатком набагато легше запам’ятати наголоси в словах, складних для запам’ятовування. Тепер ти точно знатимеш, що ставити потрібно запитАння, а не запИтання, а трапився вИпадок, а не випАдок. Також приваблює в цій програмі простий і приємний дизайн.

Успішоної підготовки та 200 балів з тесту!

zno11