3 РІЗДВЯНІ МУЛЬТФІЛЬМИ

Якщо ви вже не знаєте, як провести різдвяний вихідний, даю ідею — подивіться мультик. Відчуйте себе дитиною і перегляньте спокійний позитивний мультфільм. Ось перелік мультфільмів, які ви могли не бачити:

• Вартові легенд
    Хто береже мрії дітей? Команда Вартових Легенд! Це Санта-Клаус, Великодній Кролик, Зубна Фея та Пісчана Людина — вони об’єднуються із Джеком Холодом, аби протистояти підлому Бабаєві, котрий хоче викрасти мрії дітей по всьому світу.
  • Секретна служба Санта Клауса
    Як Санта Клаус розвозить за одну ніч подарунки всім дітлахам світу? У нього є помічники, які оптимізовують роботу Санти. Але що може піти не так? Дивіться.
  • Полярний експрес
    Хлопчик, що не вірив у Санта-Клауса отримав можливість відправитись на чарівному поїзді до нього в гості. У поїзді його чекають пригоди та нові друзі.

Гарного перегляду!