5 найважливіших гнучких навичок, які потрібні для успішної кар'єри

5 найважливіших гнучких навичок, які потрібні для успішної кар'єри

Їх називають Soft Skills, гнучкі або м’які навички, та вимагають під час працевлаштування, а також їм прогнозують велике майбутнє і називають єдиним порятунком від масової роботизації.

Уміння працювати в команді. У кожній команді є лідер, провідний спеціаліст і декілька виконавців. Важливо, щоб кожен співробітник дотримувався своєї ролі, а не намагався підставити інших, щоб проявити себе. Адже лише командна робота всього колективу допомагає компаніям досягати успіху.

Креативність. Таку навичку не зможе замінити жоден штучний інтелект у майбутньому, адже лише люди спроможні знаходити нестандартне розв’язання стандартних питань, і роботодавці сьогодні це дуже цінують.

Лідерські якості. Для керівних посад як ніколи підкреслюється необхідність лідерських якостей. Тому для менеджерів ключовими навичками є розвиток власного стилю управління, розробка стратегії мотивації та збільшення ефективності команди.

Комунікативні навички. Вміння презентувати себе, власний проект чи ідею, бути гарним співрозмовником дуже важливі сьогодні. Якщо у вас з’явилася геніальна ідея, але ви не можете підібрати слів, щоб її висловити, або втрачаєте свідомість, коли до вас приковані погляди всього колективу на чолі з керівництвом, то навряд чи вам вдасться цю ідею втілити у життя чи досягти успіху.

Емоційний інтелект. Ця навичка полягає у вмінні контролювати власні почуття та правильно реагувати на емоції інших людей. Уміння брати себе в руки, не піддаватися провокаціям та доводити розпочате до кінця – це все про емоційний інтелект. Такі співробітники вміють вирішувати конфлікти, адекватно реагувати на критику, брати на себе відповідальність та швидко приймати правильні рішення.

 

1