5 причин бути маркетологом

5 причин стати інтернет-маркетологом:

• Великі перспективи. За пару десятиліть інтернет перевернув з ніг на голову наші уявлення про світ і змінив всі сфери життя. І це лише початок. Працюючи інтернет-маркетингом, ви, як мінімум, будете в тренді, а, можливо, станете одним із драйверів нової технологічної революції.
  • Гідна оплата.
  • Стабільно. За рахунок високих темпів розвитку інтернет-компанії менш чутливі до кризи. Наприклад, в Україні ринок електронної торгівлі ледь не єдина галузь, яка продовжує рости зростає на 40% в рік, а в кризовий час на 15-20%.
  • Цікаво. У буднях інтернет-маркетологів мало рутини, зате багато інновацій - освоєння нових інструментів інтернет-реклами, тести і експерименти, аналітика і вимірні результати роботи.
  • Весело. Середній вік співробітників IT-компаній - 25 років. Це означає, що ви будете частиною молодого, активного і просунутого колективу, в якому процвітає творчість і демократія.