7 ДОДАТКІВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ СТРЕСУ

Підібрати додаток, який дійсно допоможе розслабитись, а не стане замість цього додатковим джерелом роздратування — не так просто. Тому зробили для вас добірку саме таких сервісів:

TEN PERCENT HAPPIER (https://www.tenpercent.com/)
Якщо ви вже чули про практики концентрації уваги, але не знаєте, з чого почати, додаток Ten Percent Happier стане вам у пригоді. Тут є двотижневі ознайомчі курси, на яких доступно та весело розкажуть, як до неї підступитися. Ніякої магії та відкритих чакр, які багатьох лякають, але платно й тільки англійською.

INSIGHT TIMER (https://insighttimer.com/)
Відмінна альтернатива платному 10% Happier. Тут можна знайти корисні курси з медитації.

HEADSPACE (https://www.headspace.com/)
Headspace робить медитацію доступною та зрозумілою для всіх. Цей персоналізований додаток допоможе відволіктись у напружені моменти, сфокусуватись або налаштуватися на сон. У ролі медіаторів — веселі анімовані персонажі. Один з найпопулярніших mindfulness-додатків у світі.

DAY ONE (https://dayoneapp.com/)
Думаєте, вести щоденник вже немодно? Day one стверджує протилежне: «Від подій, які трапляються раз у житті, до повсякденних справ. Елегантний інтерфейс. Day One перетворить ведення щоденника на задоволення. Ловіть моменти, фіксуючи їх». Робити записи в журналі можна не щодня, а коли захочеться привести думки до ладу. Вранці, ввечері, вдень — пишіть, коли зручно.

SLEEP CYCLE (https://www.sleepcycle.com/)
Творці Sleep Cycle обіцяють будити вас у дуже вдалий час. Додаток контролює сон за допомогою аналізу руху тіла сплячого, розраховує легку фазу сну й будить тоді, коли вам найлегше прокинутися. Зрозумілий графік підказує, коли ваш сон глибший, а коли настає хороший момент для пробудження. Дуже корисна штука, щоб привести сон до ладу.
Додаток платний, вартість підписки — від $1.99.

SLEEP WITH ME (https://www.sleepwithmepodcast.com/)
«Подкаст, який слухають вівці, коли їм набридає рахувати себе» — практично ідеальне снодійне. Його задум настільки простий та оригінальний, що відразу приніс подкасту популярність: вже понад 800 епізодів поспіль Дрю Акерман читає нудним голосом настільки дивні тексти, що спробуй не засни.

NOISLI (https://www.noisli.com/)
Noisli — генератор фонових шумів, який заглушає дратівливі звуки, допомагає сконцентруватись і підвищити продуктивність або, навпаки, розслабитися. Колірна гамма постійно та плавно змінюється, і виглядає це чудово. Є таймер, який можна встановити, наприклад, перед сном, і текстовий редактор для записів. Додаток платний — $1.99, на сайті більшість функцій доступні безкоштовно з можливістю платного апгрейду.

IMG 7607