7 надихаючих книг, які мусить прочитати кожен

За словами Нельсона Мандели, «Освіта — найпотужніша зброя, яку ми можемо використати, щоб змінити світ». Тому пропонуємо вам 7 книг, які здатні стати справжнім еліксиром знань.

1. «Налаштуйся на зміни» Керол Двек

Фундаментальна праця Керол Двек проливає світло на найважливіше відкриття, яке людина здатна зробити у своєму житті, — наш хист та розум не є сталими рисами. Їх можна розвинути у будь-якому віці та у будь-якому напрямку.

2. «Людина в пошуках справжнього сенсу» Віктор Франкл

Книга намагається пояснити читачеві одну важливу річ: якщо знаєш сенс свого життя, то можеш пережити будь-які негаразди.

3. «Крок за кроком» Анжела Дакворт

Якою рисою повинна володіти кожна ділова людина? Відповідь проста: твердістю характеру. І у значній мірі. Під цією рисою мається на увазі бажання та можливість рухатися до мети, як би складно це не було і як би вам це не набридло.

4. «Як вирішують проблеми сильні люди» Раян Голідей

Одна з ідей цієї книги — те, що найбільше заважає вам, здатне стати тією річчю, що буде спонукати вас рухатися вперед.

5. «Незамінний» Сет Годін

У цій книзі автор показує, як почати досягати настільки багато, що тебе важко буде проігнорувати, та як повноцінно проявити свій талант на робочому місці.

6. «Маніфест великого тренера» Тім Гровер

Тім Гровер тренував найуспішніших спортсменів сучасності і зрозумів, що велич доступна кожному, хто готовий заплатити за неї достойну ціну.

7. «Почни з Чому» Саймон Сінек

Люди заточені під знаходження сенсу в основі всіх речей, і саме здатність цей сенс продукувати і є фундаментальною для тих, хто хоче мати перевагу в суспільстві.