ЧОМУ ВАРТО СПРОБУВАТИ "ЗАПОДКАСТИТИСЬ"?

  • Зручність

Якщо ви чи ваші учні слухаєте подкасти — необов’язково сидіти біля комп’ютера чи вдивлятися в екран гаджета. Завантажуєте підбірочку, натискаєте «плей» та йдете на променад — і мізки прокачуються, і очі відпочивають, і завдяки легкому кардіонавантаженню оздоровлюєтеся. Для того щоб прослухати готовий подкаст, не потрібно реєструватися на зустріч чи лекцію, як це відбувається в аудіосоцмережі Clubhouse. Жодних тобі «інвайтів», необхідності надавати особисту інформацію чи переживання, що ти не зможеш ще раз прослухати інформацію, що зацікавила. Подкаст можна зупинити, відмотати назад, переслухати скільки завгодно разів.

  • Кастомізація

Це саме той випадок, коли контент підлаштовується під запит слухача. Підписуєтесь і слухаєте тільки ті подкасти, які будуть помічні у вирішенні ваших запитів. Багато «води» в подскасті? Не питання, давайте наступний — різномаїття вибору тем вражає!

  • Економія коштів

Більшість подкастів на сьогодні — у вільному доступі. Автори залишають посилання, за яким слухач за бажанням може підтримати проєкт копійчиною.

  • Без візуального сміття та реклами

Коли слухаєш подкаст, тебе не відволікають картинки, смайлики, емодзі. Є тільки звук і голос. Рекламні ролики теж вели-и-ика рідкість у подкастах, на відміну від контенту в YouTube, де лише власникам преміальних акаунтів не мозолять очі три ролики реклами поспіль.

IMG 7590