DIGITAL DAY

19 лютого на Кафедрі інформаційних технологій відбувся корисний та цікавий-  DIGITAL DAY!

Все розпочалось зі знайомства з керівництвом факультету. Декан ФПРЖіК Парфенюк Ігор Миколайович розповів абітурієнтам про спеціальності, бали для вступу на бюджет та студентське життя!

Далі відбувся майстер-клас від Маранчака Миколи Миколайовича  - викладача Кафедри інформаційних технологій, digital-маркетолога, кандидата наук із соціальних комунікацій. Тема його майстер-класу "Соціальні мережі у XXI столітті".

Наступним був випускник кафедри комп'ютерних наук, системний адміністратор CashBery Баранський Степан. Він поділився із абітурієнтами власним досвідом, враженнями  та дав цінні поради.

І на завершення Пилипчук Богдан В'ячеславович, викладач кафедри комп'ютерних наук, продемонстрував  технології віртуальної реальності. Абітурієнти мали змогу одягнути окуляри віртуальної реальност іта були в захваті!

По закінченню усі абітурієнти отримали сертифікат про попереднє зарахування від Михайла Михайловича Поплавського!

dig19