ДОБІРКА МОТИВАЦІЙНИХ ФІЛЬМІВ

Добірка мотиваційних фільмів, які зарядять вас на увесь 2022 рік

Все частіше приходить відчуття, що ви стоїте на місці і нікуди не рухаєтеся. Вам здається, що в житті не відбувається нічого значущого, а досягнення сумнівні і мізерні? Насправді вам просто потрібен хороший заряд мотивації, який дозволить подивитися на власне життя під іншим кутом. Ось добірка найкращих мотиваційних фільмів, які варті вашої уваги.

 • Соціальна мережа
  Стрічка про створення соціальної мережі “Facebook” – один із топових мотиваційних фільмів сучасності. Адже, хто зарядить на успіх краще, як Марк Цукерберг і його команда?
 • У гонитві за щастям
  Реальні події з життя Кріса Гарднера, який пройшов шлях від продавця до біржового брокера, не залишать байдужим нікого. «Якщо у тебе є мрія, ти повинен захистити її. Люди, які самі не можуть нічого зробити, казатимуть, що тобі це не під силу. Хочеш чогось? Іди і досягни цього. Крапка» – фраза головного героя, яка якнайкраще передає суть фільму.
 • Людина, яка змінила все
  Попри фінансові труднощі, менеджер Білі Бін має на меті створити конкурентноздатну бейсбольну команду. Акторська робота Бреда Пітта в цьому фільмі визнана чи не найкращою в його кар’єрі.
 • Одержимість
  Кіно талановитого Демієна Шазелла розповідає про молодого і перспективного ударника Ендрю, який мріє стати відомим. Задля цього він поступає у Шафферську консерваторію, де його потенціал береться втілювати у життя викладач. Щоправда, методи у нього доволі своєрідні.
 • Завжди говори «Так»
  Незрівнянний Джим Кері вміє смішити до сліз і, водночас, вчити, як правильно ставитися до життя. Говорити «так» буває непросто. Так само, як і суворе «ні». Знайти золоту середину вам допоможе ця романтична комедія.

IMG 7605