Книга від ФІПіКБ

«Пиши, скорочуй»

Людмила Саричєва, Максим Ільяхов

1

Максим Ільяхов і Людмила Саричева на конкретних прикладах демонструють, що добре, а що ні в інформаційних, рекламних, журналістських і публіцистичних текстах. Як писати листи, на які відповідатимуть, і розсилки, від яких не відписуватимуться. Як створювати дієві й коректні рекламні оголошення. Як викладати думки стисло, чітко та переконливо, без мовного сміття, фальші й штампів.

Дотримуючись рекомендацій, викладених у книзі, навчитеся писати зрозуміло та захопливо, так, аби вам повірили. Для копірайтерів, авторів, редакторів, дизайнерів, програмістів, менеджерів, підприємців, керівників, службовців і всіх, хто працює з текстом.

ДЛЯ КОГО КНИГА
Для копірайтерів, авторів, редакторів, дизайнерів, програмістів, менеджерів, підприємців, керівників, службовців і всіх, хто працює з текстом.

ПРО ЩО КНИГА
- Як писати листи, на які відповідатимуть, і розсилки, від яких не відписуватимуться. - Як створювати дієві й коректні рекламні оголошення. - Як викладати думки стисло, чітко та переконливо, без мовного сміття, фальші й штампів.

ОСОБЛИВОСТІ
Книга адаптована для створення дієвих текстів українською.