КОМП'ЮТЕРНІ ВІРУСИ

З допомогою студентів кафедри комп'ютерних наук ми підготували для вас декілька цікавих фактів про віруси:

• В даний час існують три основні категорії шкідливих програм-загроз: віруси, хробаки та троянці. В той час, як їх призначення і те, яким саме способом вони завдають шкоди, відрізняються, всі віруси побудовані на одних і тих же принципах.
  • Вірус Melissa (березень 1999 року) був настільки потужним, що він змусив Microsoft і багато хто інші великі компанії відключити свої системи електронної пошти. Поштові сервера корпорацій не працювали до тих пір, поки вірус не був знищений повністю.
  • Створення комп’ютерного вірусу сьогодні не вважається незаконним актом в США. Деякі інші країни впроваджують закони про комп’ютерної злочинності, що набагато суворіше, ніж у США. Наприклад, у Німеччині заборонено обмінюватися комп’ютерними вірусами незалежно від причини, а в Фінляндії незаконним є навіть написання комп’ютерного вірусу.
  • Через постійно зростаючої кількості комп’ютерних вірусів і хакерів, виникають нові види комп’ютерних злочинів. У наші дні так звана кіберзлочинність охоплює широке коло занять, таких як кібер-тероризм, кібер-вимагання і кібервійни.
  • Незважаючи на максимальні зусилля дослідників і розробників у галузі комп’ютерної безпеки, в даний час жодна з існуючих різновидів антивірусного програмного забезпечення не в змозі визначити всі комп’ютерні віруси.

Тобі цікава подібна інформація? Тоді кафедра комп'ютерних наук саме для тебе!

Ставай кращим разом з нами!