«Міс і Містер ФPRЖіК»

На факультеті піар, журналістики, кібербезпеки і міжнародних відносин відбувся наймасштабніший захід – «Міс і Містер ФPRЖіК».

1

Михайло Поплавський привітав студентів з яскравою подією на факультеті і благословив на участь у конкурсі, а також ще більше заохотив до перемоги, оскільки їх чекала боротьба за омріяний суперприз – подорож до Парижа.

2

Цього року «Міс і містер» був у стилі секретних спецагентів, де кожен з учасників виконував свою місію, перевтілившись в образи улюблених героїв відомих кінофільмів.

• AGENTS 001 – Птицина Ірина та Дідик Сергій;
  • AGENTS 002 – Арнаутова Мирослава та Курій Богдан;
  • AGENTS 003 – Верховець Дар’я та Євтушенко Дмитро;
  • AGENTS 004 – Стеценко Маріанна та Черній Іван;
  • AGENTS 005 – Чумак Анна та Коваленко Радіон;
  • AGENTS 006 – Несветова Софія та Онищенко Владислав;
  • AGENTS 007 – Гребенюк Варвара та Кістеньов Михайло;
  • AGENTS 008 – Захараш Карина та Рідний Ростислав.

4

Оцінювало конкурсантів поважне журі:

• декан факультету піар, журналістики, кібербезпеки і міжнародних відносин Ігор Парфенюк;
  • завідувач кафедри міжнародних відносин, доктор політичних наук, проректор Інна Костиря;
  • кандидат історичних наук, доцент, заступник декана факультету піар, журналістики, кібербезпеки і міжнародних відносин Олена Каракоз;
  • артист пластично-візуального театру «Quartet Dekru», член асоціації діячів естрадного мистецтва України Богдан Сварник;
  • івентор, організатор «Party Dealers» Владислав Кіськов;
  • міс глядацьких симпатій факультету 2018 року, власниця танцювальної студії «Танцюй», хореограф Анна Чистякова.

Обирали переможців за виступами у 4 етапах: інтро, творчий номер, сексуальний та фінальний – вечірній вихід. Молодь відмінно вжилась у ролі, продемонструвала справжній екшн, оригінальні образи, прекрасні постановки, талановиту акторську гру.

Декан факультету Ігор Парфенюк зауважив: «Щасливий бачити всіх на святі краси і креативу. За короткий час підготувати такі чудові номери – це неймовірно, і свідчить про те, що у нас найталановитіший факультет. Я вітаю всіх учасників. Переможе найкращий!».

Олена Каракоз побажала успіхів, віри в себе і наголосила, що кожен з конкурсантів уже є переможцем, адже зміг перебороти свої комплекси, слабкості та неперевершено виступити.

Поки журі вирішувало хто ж саме вартий перемоги, глядачі тим часом змогли переглянути на великому екрані відеоролик з бекстейджу підготовки до «Міс і містер ФPRЖіК».

3

І ось настала найочікуваніша мить – оголошення результатів конкурсу. Переможцями і номінантами стали:

Міс ФPRЖіК – Стеценко Маріанна

Містер ФPRЖіК – Рідний Ростислав

Віце-містер – Курій Богдан

Віце-міс – Захараш Каріна

• «Містер харизматичність» – Онищенко Владислав
  • «Міс харизматичність» – Несветова Софія
  • «Містер епатажність» – Кістеньов Михайло
  • «Міс епатажність» – Верховець Дар’я
  • «Містер артистичність» – Євтушенко Дмитро
  • «Міс артистичність» – Чумак Анна
  • «Містер глядацьких симпатій» – Черній Іван
  • «Міс глядацьких симпатій» – Арнаутова Мирослава.