Освітні програми кафедри - "Комп'ютерні науки"

Основні напрями наукової роботи кафедри:

• Стратегія розвитку електронного культурно-освітнього і наукового простору: політика, концепції та стратегії, міжнародні і національні проекти, міжнародне співробітництво, програми та проекти ЄС, Європейська цифрова бібліотека, EUROPEANA, програма ЮНЕСКО «Інформація для всіх», регіональні програми.
  • Створення і довготривале збереження цифрових ресурсів, забезпечення відкритого доступу до них: правові, організаційні, технологічні, методичні, кадрові проблеми збереження електронної культурної і наукової спадщини; оцифровка; електронні бібліотеки; віртуальні музеї та архіви; багатомовний доступ до інформації.
  • Електронні ресурси і інформаційно-комунікаційні технології в бібліотеках, музеях, архівах, театрах, університетах; інформаційно-комунікаційні технології і збереження культурного надбання у всіх його формах (в т. ч. сучасне мистецтво, нерухома культурна спадщина, аудіовізуальні твори та ін.); якість інформаційних ресурсів та послуг, збереження електронних ресурсів; історія формування електронних ресурсів.
  • Взаємодія соціокультурних інститутів в електронному просторі: інтеграція інформаційних ресурсів; асоціації та форми співробітництва.

Студенти 2-3 курсів вже працюють у великих IT - компаніях: Miratech, WarCaming, StarLadder, Luxoft та ін. Навчання відбувається за інноваційними методиками великих компаній та корпорацій, таких як Google, IBM, Microsoft тощо.