ПОЧАТОК РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО-2022

Абітурієнти 2022, вже сьогодні розпочалась реєстрація на основну сесію ЗНО-2022!

Отже, тримайте та зберігайте найважливішу інформацію, щодо іспиту:

 • Зареєструватися на основну сесію можна з 1 лютого по 9 березня, ( якщо учень хоче складати ДПА в форматі ЗНО, то повинен зареєструватися до 01 березня);
 • Максимальна кількість обраних предметів - 5! Хоча учень може обрати й більше оплативши їх власним коштом.
 • Реєстрація на додаткову сесію відбудеться з 5 по 17 травня включно;

  Що ж потрібно для реєстрації на основний іспит?

  Для початку ви повинні :
 • підготувати комплект реєстраційних документів ( копію паспорта, фотокартку 3х4 та інформаційну картку, створити її можна на сайті українського центру оцінювання якості освіти), для того щоб передати їх відповідальній людині в навчальному закладі;
 • Для того, щоб створити інформаційну картку, ви повинні зайти на сайт українського центру оцінювання якості освіти, в розділ "зареєструватися" та уважно внести, персональну інформацію, адресу та вказати вибрані вами предмети! Не забувайте що кількість предметів не повинна перевищувати п'яти, а також вкажіть з яких предметів ви хочете отримати бали ДПА!
 • Підтвердженням реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, який буде надісланий в заклади освіти учасників в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням.

  На сайті Українського центру оцінювання якості освіти, для кожного учасника буде створена інформаційна сторінка, логін та пароль від якої будуть розміщені на сертифікаті учасника.

  Тож, уважно готуйте всі необхідні документи та не забувайте, що для вступу до нас  потрібно такі ЗНО: українська мова та література, історія України та будь-який третій предмет на вибір!

  Успіхів!

IMG 7533