ЩО ПОЧИТАТИ ВЕБ-ДИЗАЙНЕРАМ?

1. Аарон Уолтер "Емоційний веб-дизайн"
Автор книги Аарон Уолтер - провідний дизайнер в області досвіду користувача компанії MailChimp. Він переконаний: щоб сайт притягував клієнтів, достатньо зробити так, щоб його оформлення викликало у відвідувачів позитивні емоції. У книзі він пропонує освоїти ази емоційного веб-дизайну.
Цитата з книги:
«Дарвін вважав, що ми йдемо по життю з одним і тим самим емоційним лексиконом. Ми не розвиваємо емоції після народження, спостерігаючи за оточуючими, а народжуємося готовими виражати біль, радість, подив, роздратування та інші емоції. Емоції потрібні нам, щоб вижити».

2. Ітан Маркотт «Чудливий веб-дизайн»
Практичний посібник, що став класичним, як зробити сайт максимально зручним для всіх його відвідувачів, незалежно від того, на якому пристрої вони його переглядають.
Цитата з книги:
«В останні роки виникла «чуйна архітектура», яка кинула виклик непорушності. Наприклад, проводяться експерименти з поверхнями, що реагують на голос, та з житловими просторами, які можуть трансформуватися. Веб-дизайнерам варто піти тим самим шляхом».

3. Уітні Кесенбері, Кевін Брукс «Сторітелінг у проектуванні інтерфейсів»
У сфері проектування інтерфейсів та взаємодії історії допомагають нам зрозуміти наших користувачів, дізнатися про цілі, представити результати наших досліджень та продемонструвати варіанти дизайну. У книзі автори вчать створювати та розповідати ваші власні історії, які допоможуть покращити ваш продукт.

4. Стів Коло «Не змушуйте мене думати»
Книга заснована на більш ніж двадцятирічному досвіді роботи Стіва юзабібліті-консультантом з різними клієнтами, серед яких Apple, Bloomberg, Lexus та Міжнародний валютний фонд. Книжка розповість, як правильно зробити сайт, і чого категорично не варто робити. Містить багато корисних порад, підказок та прикладів. Акцент зроблено на тому, як побудувати поважні стосунки з клієнтом та розвинути довіру.
2017 року вийшло третє перевидання книги.

5. Алан Купер Інтерфейс. Основи проектування взаємодії»
Роботу над першим виданням цієї книги Алан Купер розпочав 20 років тому. Він переконував програмістів у тому, що настав час зробити крок назустріч користувачам і почати писати програми, які їм подобатися. Минулого року вийшло четверте видання книги, і воно враховує всі зміни в галузі, що відбулися останніми роками, зі збереженням усіх ідей попередніх видань, які не втратили актуальності.

book10