СТУДЕНТИ НА УКРАЇНСЬКІЙ ПІСНІ РОКУ

У палаці «Україна» 16 лютого відбулася церемонія вручення нагород ювілейної Національної музичної премії «Українська пісня року». Головна мета проекту -  популяризація української пісні й україномовних артистів: як легенд вітчизняної естради, так і молодих та перспективних виконавців, а також поетів та композиторів. 

ПЕРЕМОЖЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ ПРЕМІЇ «УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ РОКУ»

Номінація «Легенда Української пісні»: Тіна Кароль, Олег Винник, Наталія Могилевська, Ірина Білик, Михайло Поплавський і Вєрка Сердючка.

Номінація «Гордість української пісні»: гурт «MOZGI», NK за пісню «Почуття», Павло Зібров і Анна Трінчер за виконання пісні «Метелики\Бджоли». Гурт «Антитіла» – пісня «Стань». Гурт «KAZKA» за виконання пісні «М’ята». DZIDZIO за виконання пісні «Марічка». 

Номінація «Надія української пісні»: Wellboy, з піснею «Вишні», Артем Пивоваров, пісня «Міраж», Анна Буткевич за виконання композиції «Гріх маю», Сергiй Бабкін, пісня «Вона знає», Таюне, пісня «Схожа на квітку», Gena VITER та гурт «ЯНЦЯ», пісня «Поляна», Alina Poplavska – пісня «Знову твоя», Мята з піснею «Фарби». 

Михайло Поплавський як автор ідеї та генеральний продюсер проєкту здобув спеціальну премію «Гарант української пісні» – за підтримку і розвиток української пісні.

ukr16