Топ 5 книг з управління часом

У суєті робочих буднів, коли справ сила-силенна, здається, вільного часу просто не залишається. Що вже й говорити про особисте життя, улюблене хобі. Взяти і просто забути? А, може, краще навчитися викроювати вільну хвилинку, встигати все і завжди? Наші книги про час вам у цьому допоможуть. Захоплююча, корисна підбірка літератури відкриває завісу правильної побудови графіку дня, секрети тайм-менеджменту, допомагає знайти гармонію з часом і, в цілому, з об’єктивною реальністю. Головне, знайдіть тепер час, щоб книги ці прочитати.

1.Глеб Архангельський «Тайм-драйв»

Безумовно, вартісна книга на тему керування часом, розкриває мету і цінності, які не дають залишатися на одному місці, спонукають рухатися чітко вперед. Автор стверджує: кожен може бути лідером, головне, навчитися ставити перед собою цілі і досягати їх. Він пропонує структурувати той хаос, який знаходиться навколо нас і всередині нас. Але, найважливіше, Архангельський відповідає на питання: «Як встигати більше?», наводячи масу живих прикладів. Про організацію робочого часу, відпочинку, встановлення цілей, мотивації, планування і розстановки пріоритетів, ефективного читання і багато чого іншого. В цілому, в книзі розглядається настільки багато тем, а поради автора наскільки універсальні, що їх запросто можна застосовувати до будь-якої сфери діяльності!

2.Лора Вандеркам «Я знаю, як їй все вдається»

Встигати все і скрізь – багато хто думає, що це утопія. Ще більше люди схиляються до того, що такий темп життя все одно підходить не для всіх, тому не варто намагатися стрибати в цей «коловорот». Інші ж, витрачають тисячі гривень на різні курси з тайм-менеджменту. Лора Вандеркам, письменниця і мати чотирьох дітей, теж шукала відповідь на це питання, в результаті чого її пошуки перетворилися на повноцінне дослідження. Протягом 1001 дня вона досліджувала життя працюючих жінок, які заробляють менше $ 100 тис. на рік, і на прикладі сотень історій довела, що кожен може досягти всього, чого хоче, і «мати все». Всі свої спостереження Лора описала в цій книзі.

3. Ден Кеннеді «Жесткий тайм-менеджмент»

Що потрібно робити, щоб взяти життя і бізнес під контроль? Ден Кеннеді адресує свою книгу заклопотаним, винахідливим і активним людям, а також підприємцям, які поспішають по життю, які, на жаль, занадто часто оточені скигліями, «часосмокчущими» вампірами і неробами. Щоб нарешті навчитися все встигати, вам потрібно вдатися до радикальних заходів і освоїти жорсткий тайм-менеджмент.

Кеннеді стверджує, що головний секрет особистого і фінансового успіху «залежить від того, наскільки розумно ви використовуєте свій час і наскільки дозволяєте іншим його у вас красти». І ще – якщо ви не зрушується з мертвої точки, не дивлячись на зусилля, швидше за все, ваших дій недостатньо. Успішні люди – люди «масової дії». Спробуйте, як і вони, будь-яку проблему вирішувати відразу кількома способами, а не одним, і подивіться на ефект. Кращі інструменти для цього заховані в «жорсткому тайм-менеджменті». Всього у книзі представлено 13 кардинальних заходів, що дозволяють стати вкрай зібраною особистістю.

4.Девід Аллен «Как привести дела в порядок»

На тему управління часом книги, в основному, пишуться з розрахунком на практичне застосування. Це не тільки сухі факти. Робота Аллена винятком не стала. Автор, провівши багаторічну роботу, викладає слушні поради, використавши які, ви зможете розгребти завали вже наявних справ і визначити пріоритети спланованих. Нарешті зможете налаштувати механізм життя, позбувшись від негативу і нав’язливих думок. Звичайно ж, ідеї щодо педантичного записування справ, їх угруповання і систематизації, можуть здатися манією. Однак саме такий підхід дозволяє робити все і вчасно. Аллен надає основні списки справ і розповідає про те, як з ними працювати. Будьте готові до того, що багато що вам не сподобається, і, може, зовсім не підійде. Але, це природно. Часом, щоб знайти свою формулу успішного тайм-менеджменту, необхідно перелопатити сотні систем і методів. І щоб це зробити, для початку варто засвоїти базові істини.

5. Нейл Фіоре «Легкий способ перестать откладывать дела на потом»

Як часто ви включаєте самокритику і буквально переконуєте себе в тому, що ви невдачливі? Нарікаєте на недосконалість і відсутність таланту? Буває таке? Тоді вам варто прочитати цю книгу! Автор, відомий психолог Нейл Фіоре, стверджує: всі проблеми в нашій голові. Разом з трудоголізмом і прокрастинацією. Тому важливо відмовитися від нав’язливих і абсолютно безпідставних думок щодо власної слабкості, неповноцінності. І повністю переключитися на особисті і професійні цілі, перед тим позначивши їх чітко і гранично ясно. Скласти план їх досягнення, в якому буде відразу зарезервовано час на відпочинок. Використовуючи методику даної книги про час, ви зможете легко зіставити ідеї усвідомленості з думками про продуктивність, навчитися і діяти, і одночасно отримувати кайф від життя..

# ЗНО # ЗНО2021 # вступ # КНУКіМ